Autor: slaviafutsal.cz Foto: Stanislav Hladík   Vloženo dne: 11.11.2011

Pakliže jsme měli pocit, že v Šumperku jsme část utkání "prospali", pokračoval náš přístup k utkání i v úvodu zápasu s Teplicemi, do kterého jsme museli vstoupit bez zraněného Olivy, který přibyl na již dostatečně dlouhý seznam našich marodů. Ani soupeř však nepřijel v plné síle. Slušně zaplněné tribuny tak viděly dva údery hostí již v prvních minutách. Až poté nám zazvonil budíček a mužstvo začalo příkladně bojovat. Odměnou nám bylo snížení po pěkné kombinaci Míčy a Wojnara, a vyrovnání po brance Fichtnera. Zbytek poločasu byla hra zcela vyrovnaná, se šancemi na obou stranách. Bylo jasné, že pokud se některému z týmů podaří vstřelit branku, bude to mít na další průběh zásadní vliv. To se nakonec podařilo soupeři a šel do kabin s jednobrankovým vedením.

Po návratu z kabin se do sebe pustili Mamyev s Míčou a byli po zásluze vyloučení. Hra ve třech vyhovovala více technickému soupeři, který odskočil o další branku. Naše mužstvo praktikovalo náročný styl s napadáním po celém hřišti a logicky mu docházely síly. Šance se ještě objevila, soupeř brzy nasbíral 5 faulů a desetimetrové kopy na sebe dlouho nenechaly čekat. První Kamas s přehledem proměnil, druhý Račuk zázračně chytil. Vzápětí dali tepličtí hráči na 7:3 a bylo jak se říká po utkání.

Utkání bylo hráno před výbornou návštěvou. Děkujeme!

SK Slavia Praha - Balticflora Teplice 3:8 (2:3)
Branky: Wojnar, Fichtner, Kamas
Slavia: Krajč, Kučera - Matějka, Wojnar, Míča, Fichtner, Rott, Kamas, Šafránek, Blabla, Sop, Kroh.