Vloženo dne: 8.9.2015

Ve druhém přípravném utkání jsme se představili již v domácím prostředí proti ambicióznímu diviznímu týmu Zlej Sen Liberec, v jehož dresu se představila i hrající fotbalová legenda jiří Štajner, jenž už okusil i nejvyšší futsalovou soutěž v dresu Andy Liberec, nebo 2. ligu v klubu Démoni Česká Lípa.

Na naší straně snesl přísnější měřítko pouze první poločas. V tom druhém již trenéři velmi míchali sestavou, což se značně projevovalo na souhře, i plnění úkolů u jednotlivých hráčů.

Po vyhraném poločasu jsme soupeři dovolili otočit skóre, které jsme již dokázali pouze vyrovnat. Na konečné remíze nic nezměnila ani naše závěrečná power-play. Soupeř podal velmi dobrý výkon, bylo vidět že má ve svém kádru kvalitní a individuálně zdatné fotbalisty. Mezery v taktické futsalové vyspělosti naši hráči nedokázali trestat.

Kaňkou utkání bylo nezaviněné zranění Pavla Novotného již v 7. minutě utkání.

SK Slavia Praha - Zlej sen Liberec 5:5 (3:1)
Branky: 0:1, 1:1 J.Novotný (Vejvoda), 2:1 Homola (Lištván), 3:1 J.Novotný (Lištván), 4:2 Hrdina (Homola), 5:5 Vejvoda (Homola).
Slavia: Vahala, Filinger - J.Novotný, Míča, Vejvoda, Salák - Lištván, Homola, Hrdina, P.Novotný - Brychta, Borkovec, Matějka, Žampa. Trenér: Brychta st.