Autor: Michal Pavlík   Vloženo dne: 15.12.2014

Oba celky v nedělním utkání 12. kola CHANCE futsal ligy mezi domácí Slavií Praha a Likopem Třinec měly před zápasem pouhých šest bodů. Vítězství by se hodilo oběma, ale zápas nakonec skončil remízou 3:3, která nahrává soupeřům od devátého místa výš. Utkání bylo hrané opět před solidní diváckou kulisou.

První půle málem skončila bez branek, jenže v poslední minutě udeřil Třinec. Skóre zápasu otevřel Opluštil. Po přestávce už to se Slavií vypadlo zle. Ve 23. minutě se pěknou ranou prosadil hostující Mendrok. Domácí však záhy odpověděli. Branku naděje vstřelil Novotný. Ve 27. minutě už bylo na střídačce sešívaných veseleji, když se podařilo vyrovnat Vandasovi – 2:2.

Jenže o pět minut později znovu udeřili Třinečtí, tentokrát se z vedoucí branky radoval Baron po obrovské chybě brankáře Krajče. Slavia hrála pět minut před koncem power play, což se jí vyplatilo. Antonín Hrdina se uvolnil na středu hřiště a střelou bodlem stanovil konečné skóre na 3:3.

SK Slavia Praha – SKP Likop Třinec 3:3 (0:1)
Branky a nahrávky: 24. Novotný (Kosina), 27. Vandas (A. Hrdina), 35. A. Hrdina (Míča) – 20. Opluštil (Baron), 23. Mendrok (Očadlík), 32. Baron (Opluštil).
Rozhodčí: Kaštánek – Matyš. ŽK: Opluštil (T). Diváci: 300.

Slavia Praha: Krajč (Kučera) – Eisenreich, Homola, Matějka, Filinger, Míča, A. Hrdina, Pospíšil, Brychta, Vejvoda, Vandas, Novotný, Kosina. Trenér Martin Brychta.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Cieslar, Fraňo, Przyczko, Sniegoň, Očadlík, Sierota, Opluštil, Mendrok, Baron, Buryan, Kantor. Trenér Josef Cieslar st.