Autor: Slaviafutsal.cz   Vloženo dne: 28.10.2009

V pondělí 26.října dorazila kompletní termínovka juniorské ligy pro kategorie U-16 a U-18. Vzhledem k přelosování soutěže se naše týmy utkají v soutěži se soupeři: SK Indoss Plzeň, RSC Čechie Slaný, FC Benago Zruč n.Sáz., FC TORF Pardubice, SK Olympik Mělník, FC Balticflora Teplice a FC Bohemians 1905. Soutěž začíná 21.11.2009 a základní část končí 6.2.2010. Z celkového počtu 6 turnajů odehrajeme hned tři v Praze, což je oproti předchozím ročníkům velkým posunem a doufáme, že to našim hráčům přinese štěstí. Poté následuje final four pro 4 nejlepší celky z republiky, kde bychom letos nechtěli chybět.

Termínová listina 1.juniorské ligy U-18, U-16 2009/2010



skupina západ:
1. SK Indoss Plzeň + RSC Čechie Slaný
2. FC Benago Zruč n.Sáz. + FC TORF Pardubice
3. SK Olympik Mělník + FC Balticflora Teplice
4. SK Slavia Praha + FC Bohemians 1905

1.kolo: 21.11.2009
Indoss Plzeň, Slaný - Slavia, Bohemians so 21.11.2009 10,00 Slávia Plzeň


10,00 U-16 Indoss-Slavia
10,45 U-16 Slaný-Bohemians
11,30 U-18 Indoss-Slavia
12,15 U-18 Slaný-Bohemians
13,00 U-16 Indoss-Bohemians
13,45 U-16 Slaný-Slavia
14,30 U-18 Indoss-Bohemians
15,15 U-18 Slaný-Slavia
16,00 U-16 Indoss-Slaný
16,45 U-18 Indoss-Slaný

2.kolo: 6.12.2009
Slavia, Bohemians - Mělník, Teplice ne 6.12.2009
9,00 Tn Střešovice


9,00 U-16 Slavia-Bohemians
9,45 U-18 Slavia-Bohemians
10,30 U-16 Slavia-Mělník
11,15 U-16 Bohemians-Teplice
12,00 U-18 Slavia-Mělník
12,45 U-18 Bohemians-Teplice
13,30 U-16 Slavia-Teplice
14,15 U-16 Bohemians-Mělník
15,00 U-18 Slavia-Teplice
15,45 U-18 Bohemians-Mělník

3.kolo: 19.12.2009
Benago, Torf - Slavia, Bohemians so 19.12.2009 10,00 NH Pardubice

10,00 U-16 Torf – Slavia
10,50 U-18 Torf – Slavia
11,40 U-16 Benago – Bohemians
12,30 U-18 Benago– Bohemians
13,20 U-16 Torf - Bohemians
14,10 U-18 Torf – Bohemians
15,00 U-16 Benago - Slavia
15,50 U-18 Benago - Slavia
16,40 U-16 Torf - Benago
17,30 U-18 Torf - Benago


4.kolo: 10.1.2010
Bohemians, Slavia - Slaný, Indoss ne 10.1.2010 10,00 Sparta Pha



10,00 U-16 Bohemians-Slaný
10,45 U-16 Slavia-Indoss
11,30 U-18 Bohemians-Slaný
12,15 U-18 Slavia-Indoss
13,00 U-16 Bohemians-Indoss
13,45 U-16 Slavia-Slaný
14,30 U-18 Bohemians-Indoss
15,15 U-18 Slavia-Slaný
16,00 U-16 Bohemians-Slavia
16,45 U-18 Bohemians-Slavia

5.kolo: 23.1.2010
Mělník, Teplice - Slavia, Bohemians so 23.1.2010 9,00 Neratovice


9,00 U-16 Mělník-Teplice
9,45 U-18 Mělník-Teplice
10,30 U-16 Mělník-Slavia
11,15 U-16 Teplice-Bohemians
12,00 U-18 Mělník-Slavia
12,45 U-18 Teplice-Bohemians
13,30 U-16 Mělník-Bohemians
14,15 U-16 Teplice-Slavia
15,00 U-18 Mělník-Bohemians
15,45 U-18 Teplice-Slavia


6.kolo: sobota 6.2.2010

Slavia, Bohemians - Torf, Benago so 6.2.2010 9,00 Tn Střešovice


9,00 U-16 Slavia-Benago
9,45 U-16 Bohemians-Torf
10,30 U-18 Slavia-Benago
11,15 U-18 Bohemians-Torf
12,00 U-16 Slavia-Torf
12,45 U-16 Bohemians-Benago
13,30 U-18 Slavia-Torf
14,15 U-18 Bohemians-Benago

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Rychlý kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA o.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696  EČ: 140906
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Tel.:+420 728 171 713
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700