Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 29.8.2009

DENÍK.CZ - Vršovice - Před skvělou návštěvou remizovali dva nováčci první futsalové ligy 1:1. Nevídaně bouřlivou kulisu mělo derby dvou týmů z Vršovic v úvodním kole futsalové ligy. Před šesti sty diváky v hale v Edenu domácí Slavia, nástupkyně loňského semifinalisty SELP Mladá Boleslav, remizovala 1:1 s Bohemians 1905, tedy týmem, který v uplynulé sezoně vyhrál pod názvem Klokani Vršovice II. ligu Západ. Klokani šli do vedení už ve 3. min. gólem svého kanonýra Jiřího Samka, ještě do poločasu však vyrovnal miláček slávistických ochozů Ivo Ulich, jenž 5. září oslaví 35. narozeniny.

Slavia měla územní převahu, její kombinační akce však zastihly jen jednou v nedbalkách jinak brilantně zformovanou obranu Bohemky.

Pět minut po změně stran trefil hostující Junek tyč a čtyři minuty před koncem naopak slávista Bejda břavno. Dvě a půl minuty před konečným hvizdem se dostal prodruhé do šance Ulich, brankář zelenobílých Kudrna mu však pohotovým zákrokem překazil radost z vítězné trefy.

Slavia Praha – Bohemians 1905 1:1

Branky: 18. Ulich – 3. Samek. Rozhodčí: Lobo, Venc. ŽK: Oliva, Hrdina, Kosina – Vrána. Diváků: 600.

Slavia: J. Bellada – Hrdina, Matějka, Bejda, Holeček, Pleyer, Ulich, Oliva, V. Bellada, Kosina, Mařík. Trenér Nedvěd.

Bohemians 1905: Kudrna – Šnídl, Rosenkranz, Samek, Junek, Dvořák, Vrána, Turek, Málek, Mrština, Slunéčko. Trenér Žák.